Słupca - Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Ogólnopolski Ranking Liceów Tarcza LO w Słupcy

Studniówka 2010


Data publikacji: 2010-02-15 21:29:29
Liczba wyświetleń: 4373

LO Słupca - Studniówka 2010 - Wydrukuj 

Zobacz pozostałe zdjęcia »

Noc z 16 na 17 stycznia 2010 roku na długo zapadnie w naszej pamięci. Była to noc wyjątkowa, długo wyczekiwana przez tegorocznych maturzystów. Już od początku września trwały przygotowania do tego najważniejszego balu w naszym życiu. W zorganizowanie studniówki włączyli się przede wszystkim wychowawcy klas trzecich, jak i rodzice, tworząc Komitet Studniówkowy, który zajął się wyborem menu, zespołu, dekoracji oraz co ważne, zapewnieniem bezpieczeństwa podczas imprezy.

Bal studniówkowy rozpoczęliśmy tradycyjnie od poloneza, którego poprowadził pan dyrektor Tadeusz Raczkowski. Aby wypadł on jak najlepiej, już od kilku tygodni ćwiczyliśmy go pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Po polonezie nadszedł czas na krótka część oficjalną, podczas której głos zabrali m.in.: dyrektor liceum oraz zaproszeni na tę uroczystość goście. Był to także czas podziękowań złożonych wychowawcom i rodzicom, dzięki którym mogliśmy bawić się tego wieczoru. Ostatnim punktem tej części był pierwszy taniec, do którego uczniowie poprosili swoich nauczycieli i zaproszonych gości.
Przez cały wieczór towarzyszył nam zespół Akord z Konina, przy którego muzyce wszyscy dobrze się bawiliśmy. Chyba nikt z nas nie myślał tej nocy o egzaminie maturalnym, do którego pozostało przysłowiowe sto dni…
Za wspaniałą zabawę dziękujemy organizatorom oraz rodzicom. Studniówka pozostanie w naszej pamięci na długie lata i z pewnością będzie jednym z najpiękniejszych wspomnień.

Początek strony  

Newsroom - Mapa serwisu - Zarządzaj serwisem - Kontakt - Na górę
© 2004-2015 Projekt: Tomek Koszarek, Hosting: Horizon Software